Akcija!

Raw Powders Micronized L-Glutamine 550 g

17.00

Yra sandėlyje: Yra

Glutaminas yra svarbus mūsų organizmui, dėl daugybės teigiamų savybių. Tai pusiau nepakeičiama amino rūgštis, gausiausiai randama raumenų audinyje. Tačiau jo lygis mūsų organizme su gaunamu stresu ar nuovargiu mažėja, todėl svarbu kasdieną papildyti Glutamino atsargas.

Liko 2

Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Glutaminas – viena iš dvidešimties aminorūgščių, dalyvaujančių baltymų sintezėje. Yra glutamo rūgšties amidas. Ji nėra priskiriama būtinosioms aminorūgštims, tačiau ji labai svarbi esant intensyviems fiziniams krūviams (pvz., sportinėms treniruotėms), sergant kai kuriomis virškinimo sistemos ligomis.

Glutaminą iš glutamato ir amoniako sintetina fermentas glutamino sintetazė. Daugiausia glutamino pagaminama raumenyse (apie 90% viso glutamino). Nedaug glutamino išskiria ir plaučiai bei smegenys. Glutaminą gali gaminti ir kepenys, tačiau jos glutamino apykaitoje daugiau veikia kaip reguliatorius, o ne gamintojas, nes paima daug glutamino, atitekančio iš žarnyno.

Glutaminas yra svarbus mūsų organizmui, dėl daugybės teigiamų savybių. Tai pusiau nepakeičiama amino rūgštis, gausiausiai randama raumenų audinyje. Tačiau jo lygis mūsų organizme su gaunamu stresu ar nuovargiu mažėja, todėl svarbu kasdieną papildyti Glutamino atsargas. Jo yra daugelyje baltyminių maisto produktų, tačiau šios amino rūgšties poreikis taipogi didelis, esant jos trūkumui gali būti pravartūs maisto papildai.

 

Gamintojas: Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą.

 

Vartojimas:

Vartojimas: 1 dozatoriaus samtelį miltelių suvartokite kartą per dieną. Užsigerkite vandeniu ar sultimis.
Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.
Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto.

Sudedamosios dalys:

Raw Powders Micronized L-Glutamine – specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams.
Grynasis kiekis 250 g (50 porcijų) arba 550 g (110 porcijų).
Sudedamosios dalys:
mikronizuotas L-glutaminas.
1 porcijoje (1 dozatoriaus samtelis miltelių) yra 5000 mg mikronizuoto L-glutamino.

Papildoma informacija

Skonis

Miško uogų, Mango – ananasų

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Raw Powders Micronized L-Glutamine 550 g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *