Amix Performance Creatine Monohydrate Creapure® 300g

24.80

Yra sandėlyje: Nėra

„Creapure®“ produkcija yra sertifikuota pagal IFS FOOD, kokybės standartą, pripažintą „Tarptautinės maisto standartų iniciatyvos“

Neturime

Aprašymas

Amix Performance „Creapure®“ yra grynas kreatino monohidratas, kurį gamina „AlzChem Trostberg GmbH“ kompanija, Vokietijoje.

„Creapure®“ yra plačiausiai tirta kreatino forma ir įrodyta, kad ji yra saugi ir efektyvi. Pirkdami „Creapure®“ papildus, galite būti tikri, kad naudojate vieną geriausių ir patikimiausių produktų rinkoje.

„Creapure®“ yra veganiškas ir gaminamas tik cheminės sintezės būdu. Žaliavos ir tarpiniai produktai yra tik aukščiausios klasės, nėra gaunami iš gyvūninių ar augalinių produktų.

„Creapure®“ produkcija yra sertifikuota pagal IFS FOOD, kokybės standartą, pripažintą „Tarptautinės maisto standartų iniciatyvos“

Be to, „Creapure®“ gaminamas laikantis žydų ir musulmonų maisto taisyklių – ir yra sertifikuotas Kosher, ir Halal.

Kam reikalingas kreatinas? 

  • Kreatinas skirtas ne tik kultūristams ir kūno rengybos sportininkams. Tai puikus papildas visoms sporto šakoms, kuriuose reikia pakartotinių maksimalios galios impulsų, pavyzdžiui, futbolas, krepšinis, futbolas, beisbolas, ledo ritulys, plaukimas, lengvoji atletika ir daugelis kitų.
  • Senstant mes taip pat galime gauti naudos iš Creapure® vartojimo, jeigu vartojama taip, kaip nurodyta rekomendacijose.. Derinant su vidutinio spartumo treniruotėmis.
  • Vegetarai ir veganai sukaupia mažesnes raumenų kreatino atsargas, palyginti su žmonėmis, kurie valgo mėsą.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

 

 

Vartojimas:

1 arbatinį šaukštelį miltelių (3 g) išmaišyti stiklinėje vandens ar sulčių. Užkrovos fazėje pirmas 7 dienas vartoti po 1 porciją 3 – 4 kartus per dieną. Palaikymo fazėje: 1 – 2 porcijos per dieną (trukmė dvi savaitės). Geresniems rezultatams pasiekti paros bėgyje gerkite ne mažiau 3 l vandens.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto.

 

Sudedamosios dalys:

Amix Creapure® – specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams.
Grynasis kiekis: 300 g (100 porcijų)
Vienoje porcijoje (1 dozatoriaus samtelis):
Creapure® kreatino monohidratas3 g
Sudedamosios dalys: 
Kreatino monohidratas Creapure®.

Papildoma informacija

Skonis

Arbūzų, Uogų, Gervuogių, Kolos

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Amix Performance Creatine Monohydrate Creapure® 300g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *