Raw Powders Citruline Malate 250 g – 83 porcijos

22.90

Yra sandėlyje: Nėra

Citrulinas yra vartojamas pagrinde jėgos sporto ir kūno rengybos atstovų, tačiau populiarus ir kituose sporto šakuose. Galite jį vartoti tiek prieš, tiek po treniruotės.

Neturime

Aprašymas

Citrulinas – natūraliai organizme sintetinama amino rūgštis. Ją galime pamatyti beveik kiekviename prieštreniruotiniame produkte, taipogi jos gausu ir produktuose skirtuose atsistatymui, nenuostabu, kad šiai medžiagai priskiriama visa eilė teigiamų savybių. Ji yra visiškai saugi vartoti, todėl nereikėtų baimintis dėl jos šalutinio poveikio. Šiame produkte nėra jokių pridėtinių medžiagų ir saldiklių, todėl pirkdami jį gausite tik veikliąją medžiagą. Citrulinas yra vartojamas pagrinde jėgos sporto ir kūno rengybos atstovų, tačiau populiarus ir kituose sporto šakose. Galite jį vartoti tiek prieš, tiek po treniruotės.

 

 


Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto.

Gamintojas: Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą.

Vartojimas:

Vartojimas: Gerkite 1 dozatoriaus samtelį (5000 mg) miltelių 1-2 kartus per dieną. Užsigerkite pakankamu kiekiu vandens. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto.

Sudedamosios dalys:

Raw Powders Citruline Malate 250g.
Grynasis kiekis: 250 gramų ( 50 porcijų po 5 gramus)
Sudedamosios dalys: Citrulino malatas
Porcijoje: Citrulino malatas5000 mg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Raw Powders Citruline Malate 250 g – 83 porcijos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *