Akcija!

AMIX KRE-ALKALYNE 150 KAPS

24.90

Yra sandėlyje: Yra

Amix Kre-Alkalyn® – tai buferinė kreatino forma, pasižyminti  stabilesniu poveikiu, lyginant su įprastais kreatino produktais. Ši patentuota kreatino formulė pasižymi stabilumu skrandžio rūgštyse, patogiu vartojimu ir aukščiausios kokybės ingredientais.

Liko 10

Aprašymas

Kre-Alkalyn® turi teigiamą pH, o tai ir nulemia stabilumą skrandžio rūgštyse. Kai pH lygis tampa žemiau 7skrandžio rūgštys išsibalansuoja ir taip prarandamas stabilumas, tuo metu kreatiną kurio organizmas nesugebėjo pasisavinti verčia į kreatininą. Tuo tarpu Kre-Alkalyn® turi pH 12 ir daugiau, kas gali įtakoti pilną stabilumą rūgštyse, todėl kreatinas nebėra verčiamas kreatininu. Tai gali padėti geresniam ir lengvesniam kreatino įsisavinimui.

Vartojimas:

Treniruočių dienomis išgerkite porciją (2 kapsules) ryte 30 min prieš pirmą dienos valgymą ir porciją 30 min prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis išgerkite porciją ryte 30 min prieš pirmą dienos valgymą ir porciją vakare, likus 30 min iki paskutinio valgymo. Užsigerkite stikline vandens.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto.

Sudedamosios dalys:

Amix™ Kre-Alkalyn® – maisto papildas kapsulėmis.
Grynasis kiekis: 112,5 g (150 kapsulių – 75 porcijos).
Porcijoje (2 kaps.):
Kre-alkalinas (kreatino su šarmine apsauga)1500 mg
Dienos norma – 4 kapsulės – 3000 mg kre-alkalino.
Sudedamosios dalys:
kre-alkalinas, kapsulės apvalkalas (želatina, vanduo, dažiklis titano dioksidas), magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AMIX KRE-ALKALYNE 150 KAPS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *